Programma
Laatste Nieuws:

Cultureel Platform Appingedam
Leader
Regionaal Cultuurplan Noord-Groningen
Gemeente Appingedam
Provincie Groningen
Deksels Kunstzinnig
Henk Bleker
Will Meeder
Stichting Kronkels door Fivelingo
Stichting J.B. Scholtenfonds
VSB Fonds
SNS Fond Eemsmond
Univé
De Noordelijke Kunsthof (lid CPA)
Groningen Seaports
Museum Stad Appingedam ( Lid CPA)
Nicolaïkerk Appingedam (lid CPA)
Filmliga Delfzijl (lid CPA)
Museum Møhlmann (lid CPA)
Essent
IVAK (lid CPA)
Openbare Bibliotheek Appingedam
Rabo Bank
Nieuwe Appingedammer Handelsvereniging
ASWA Appingedam (lid CPA)
VVV Appingedam (lid CPA)
Maarten Burggraaff
Appingedam in Beeld
Elles Bulder
Visions of the North

Programma

<< Tentoonstelling Museum Stad AppingedamKunstexpositie Nicolaikerk >>


greetje dijkstra - strandhuisjes
hanna jong - jukke

Kunstmarkt(en) - professionele en amateurkunst - kerkpleinen en Wijkstraat

vrijdag, 29 augustus 2008, 11:00 - 18:00

Plaats: kerkpleinen en Wijkstraat. 

Lijst deelnemers kunstmarkt:

- Titie Maat, Appingedam
- Marga de Haan, Appingedam
- Sanne Talsma, Delfzijl
- Joke Bodewes, Gieten - olieverf/dieren
- Wolfard/Remerie, Meedhuizen
- Rebecca Smid, Wagenborgen - glas-in-lood
- A. Sölf, Ten Boer - pastel
- Aly van Yzeren, Appingedam - schilderijen/kaarten
- Peter de Vos, Appingedam - boeken
- Greet Dijkstra, Appingedam - schilderijen
- Ernst Kruit, Appingedam - beelden
- Rika Tepper, Lageland - sieraden
- Hannah Jong, Overschild - schilderijen
- Rita Jacké, Stadskanaal - schilderijen/kaarten
- Carolien Scholten, Ten Boer - boekbinden
- Desiree Koch, Lageland - sieraden
- Kouwenberg, Westerland
- Hetty Boogholt, Garmerwolde - fotografie
- Sonja Otten, Delfzijl - schilderijen
- S. Bos, Appingedam - schilderijen
- Greetje Timmer, Appingedam
- T. Prins & A. Klomp, Uithuizen - tekeningen/objecten
- Ida ten Berge, Oostwold
- Giny & Leo Perdon, Schildwolde - metaal/schilderijen
- Janny Steenstra - keramiek
- Wim de Boer, Winsum
- Geert Biel, Eeks, glaskunst
- Swaantje Weishaupt, Ter Apel, pentekeningen
- Antoinette Vunderink, Usquert, schilderijen
- Elmir Prevljak, Arnhem, Bosnische sieraden
- Jaap Koetje, zeefdrukken/schilderijen
- Elisabeth Steehouwer, Leeuwarden, sieraden
- Andrew Zeegers, Groningen, fotografie'
- Siep Aukes, Appingedam, schilderijen
- Marcella Tressari, textielkunst
- Ria Keijzer, Appingedam, schilderijen
- A. Klomp, Uithuizen, glas-in-lood  
- Louise Kuperus, sieraden, lampen
- Henske Teunissen, Borgsweer
- Dineke Schepper, Appingedam
- André Smouter, Tjuchem, houten meubels

- Kerkje Nicolaas, Download hier de NOVO-folder Kunst, Solwerderstraat

(Lijst bijgewerkt 28-8-08)


Laatste nieuws:
Kunst- en Cultuurdagen in 2009 op vrijdag 4 en zaterdag 5 september. (Kunstmarkt in 2009 op zaterdag!)